Yandex.Metrica

Lehenga Saree ile Bu Eid ile stilinizi ifade edin

Bayram, stil katsayınızı göstermek için en iyi zamandır. Bayram zenginlik ve sınırsız ihtişamın zamanı olduğundan, kadınlar açıkça göz alıcı tasarımcı kıyafetlerinden uzak durmuyorlar. Geleneksel ve güzel, her Bayram Kıyafeti'nin olması gerektiğidir, ama aynı zamanda, stilde fedakarlık yapmak anlamına gelmez. Geleneksel ama zarif bayram elbiselerinin bu örneklerinden biri, bayram kıyafeti eşsiz kılan Lehenga Saree'dir.

Sariler yıllardır kadınları ve moda severleri büyülemeye ve etkilemeye devam ediyor. Hintli tasarımcılar Saree'nin çok yönlülüğünü ve Saree'nin stil ve drapaj açısından sunduğu birçok özelliği seviyor. Nazikçe ortaya çıkan bütün farklı Sare stillerinden Lehenga Saree, hiç şüphesiz Hint Modası'ndaki izini bıraktı. Lehenga Saree'nin ustaca tasarımı, bir Saree'nin cazibesini Lehenga'nın ihtişamıyla birleştirir ve bu nedenle bayram için mükemmel kılar.

Sariz georgette, Lehenga Sariz krep, Lehenga Sariz brokar, Lehenga Sariz viskon gibi muhteşem Lehnga Sarees Bunlar sadece her kadının bayram için istediği güzel elbiseler. Lehnga Sari, dört ya da beş kıvrımın oluşturulduğu ve sonra eteğin içine geçirildiği düzenli bir Sari'nin aksine, eteğine basitçe gizlenmesi gereken, süslü süslemeli panellere veya tanrılara sahiptir. Bir Lehenga Saree'deki süslenmiş paneller veya godetler ön kısımda ince bir parlama yaparak Lehenga'ya benziyor. Sareh Lehenga’nın Pallu’su normal bir Saree gibi, yani sol omuzun üzerinde bol dökümlü. Lehenga'nın Sareh'leri bir öfke akımıdır ve bayramlar veya bayram gibi bayramlar söz konusu olduğunda, sıradan Sarees'in yerine geçmiştir.

Moda bilincine sahip kadınlar, özellikle yaratıcılık, rahatlık, rahatlık ve ihtişam için Bayram için Düzenli Sare'ler yerine Lehnga Sarees'i tercih edeceklerdi. Normal bir Saree seçmek yerine, Lehnga Saree'nin bu güzel bayramında bir stil ifadesi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.