Yandex.Metrica

Elma sirkesi neden acıyı hafifletir?

Kronik ağrı zamanla birikme eğilimindedir, hafif bir rahatsızlık ya da insanların normal olarak kabul ettiği ısrarlı bir acı yaratmak için yıllar içinde yoğunlaşan kas ağrısı olarak başlar. & # 39; Bazen kronik ağrının tümü yaygındır, tüm vücudu etkilerken, diğer zamanlarda tek bir bölgede, çoğu zaman rahatsız edici eklem ağrıları üreten sinir bozucu bir eklem yer almaktadır. İyi haber şu ki, kronik ağrıdan muzdarip olmak zorunda değilsiniz. Sizi normal olana döndürecek mükemmel bir doğal ağrı kesici yöntem vardır. olması gerekiyordu … iyi hissediyorum!

Piyasadaki en popüler doğal tedavi

Elma sirkesi, sinir ağrısını, kas ağrısını ve benzerlerini azaltma ve ortadan kaldırma konusunda muhtemelen en çok reçete edilen doğal ağrı tedavisidir. Bu sirke sağlık marketlerinde daha kolay bulunmasına rağmen çoğu marketten satın alınabilen fermente bir üründür. Mümkünse, hala "anne" içeren organik ve çiğ elma sirkesi almak isteyeceksiniz. Bunların hepsi kabın üzerinde açıkça belirtilecektir ve Bragg sirkesi düzenli olarak bu sıvı ağrısının en iyi ve en çok kullanılan kaynaklarından biri olarak gösterilmektedir.

Şimdi elma sirkesinin neden ağrıyı tedavi etmek için çalıştığını, sinir ağrısı gibi kronik ağrıları da kapsayan birçok farklı teori var, ancak gerçekte rahatlama getiren içeceğin ne olduğunu söylemek mümkün değil. Bazı kimseler elma sirkesinin etkili bir ağrı tedavisi olarak çalıştığını iddia ediyor, çünkü potasyum bakımından zengin ve hücrenizin doğal sodyum-potasyum dengesini geri kazanmak için harika. Diğer insanlar sirke ve alkalinin & # 39; Vücudunuz ve ağrı veren asit hallerini kaldırır. Yine başkaları elma sirkesinin hazmı iyileştirmek için öncelikle yararlı olduğunu ve hazmı sabitlemenin ağrı kontrolünün en iyi şekli olduğunu iddia ediyor.

Elma sirkesinin neden işe yaradığına bakılmaksızın, asıl önemli olan şey işe yarıyor. Bu doğal ağrı kesici tedaviyi destekleyen çok sayıda anekdot kanıtı vardır ve içecek oldukça ucuzdur ve bir atış yapmamak için mazeretin olmadığı kadar hızlı bir şekilde efektler üretir. Elma sirkesi ile ağrının doğal tedavisi genellikle günde 2-4 kez alınan, suyla karıştırılmış 1-2 TB'lık sıvı tüketimi etrafında döner. Tahmin edebileceğiniz gibi elma sirkesinin tadı, peki, sirkesi ve çevresindeki en lezzetli tedavi değil. İğrenç bulduğu çoğu insan, suyuyla karıştırdıklarında veya suyla yoğun bir şekilde sulandırdıklarında, özellikle o suya bal eklediklerinde kolayca tüketebilirler. Diğerleri onu çeşni olarak salataya eklemeyi seçiyor, ancak sirke sarhoşken ağrı tedavisi için daha etkili görünüyor.

Elma sirkesini bir hafta boyunca deneyin ya da sinir ağrısını azaltmak ya da ortadan kaldırmak için sırt ağrıları ya da diğer kronik ağrılar herhangi bir zaman geçirmeniz için akıllıca bir yatırım. Günde birkaç dolar ve birkaç dakikalık geçici rahatsızlık hissi için, birçok kişi kronik ağrılarının bir veya iki gün içinde büyük ölçüde azaldığını, ancak bu doğal ağrı kesici tedavinin başlamasının bir haftasında ortadan kalktığını keşfetti. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.