Yandex.Metrica

Apple MacBook Pro MPXX2LL / A Tüm harika avantajlar ve özellikler için bir rehber

Bu dizüstü bilgisayarın, 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip 13,3 inçlik Retina ekran ve doğrudan güç düğmesine entegre olan bir Dokunmatik Kimlik sensörü de dahil olmak üzere sunduğu çok şey var. Apple MacBook Pro MPXX2LL / A, yüksek kaliteli bir tasarıma sahip ve klasik gümüş veya Space Gray kaplamalı olarak sunuluyor. Standart boyutlu klavyenin kullanımı kolay ve rahattır ve izleme dörtgeni büyük, sezgisel ve özelliklerle doludur.

İşlemci muhtemelen herhangi bir bilgisayarın en önemli donanım bileşenidir. Bu laptopta yedinci bir cin var. Intel Core i5 işlemcisi olağanüstü bir 3.1 GHz hıza sahip, Turbo Boost hızı ile 3.5 GHz değerine ulaşan bu 64 bitte hesaplama yapabilen çift çekirdekli bir model.

13,3 inç ekran bir LED arka ışığına sahiptir ve geniş bir renk yelpazesi sunar. Kenardan kenara cam ekran çok güzel ve tek parça alüminyum çerçeveyle mükemmel şekilde eşleşiyor. Belleğe gelince, 2133 MHz'de 8 GB RAM (lehimlenmiş) alıyoruz Depolama için, SSD (lehimli) PCIe tipi 256 GB kapasiteye sahip.

Bu makine iyi grafiklere sahip: Intel Iris Plus (650) grafik. Genel olarak oyunlara yönelik olmamasına rağmen, 7. nesil çift çekirdekli işlemciyle birleştirildiğinde Iris Plus 650 ile oldukça iyi bir oyun performansı elde etmek hala mümkün. Ayrıca 8GB RAM gerçekten yardımcı olur.

Yeni Apple MacBook Pro MPXX2LL / A modelleri, ek ekranlar ve cihazlar bağlamanıza, dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize ve hatta basit bir USB-C konektörü ile bağlı cihazlara güç sağlamanıza izin veren Thunderbolt 3 USB-C portlarıyla donatılmıştır. Thunderbolt 3 portlarının her birine birden fazla cihazı aynı anda "zincirleme zincirleme" bağlayın Bağlantılı tasarımda bir kulaklık çıkışı da bulunur.

Apple MacBook Pro MPXX2LL / A dokunmatik yüzey

Bu dizüstü bilgisayarın öne çıktığı diğer bir alan, standart bir çoklu dokunmatik trackpad'in tüm özelliklerini sunan ve baskı uygularken el hareketlerinizdeki ince farkları tespit etmek için güç algılama teknolojisi ekleyen Force Touch trackpad. Yaptığınız hareketlerin iPhone'unuzda yaptığınız hareketlerle nasıl aynı olduğunu anlamak kolaydır.

İPhone'dan bahsedersek, tüm ünlü Apple Store uygulamaları zaten MacBook'ta yüklü olduğundan sistemin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Apple ürünleriniz olmasa ve MacOS'a aşina olmasanız bile, zorluk çekmemelisiniz.

Özet olarak, Apple MacBook Pro MPXX2LL / A yüksek kaliteli yapı, ileri teknoloji ve bağlantı özellikleri ile mükemmel bir dizüstü bilgisayardır. Herhangi bir evde, yurtta veya ofiste bunun için bir yer var.

Apple kuponlarınızı bugün alın ve ihtiyacınız olan diğer aksesuar ve cihazlarla birlikte bu dizüstü bilgisayarı sipariş etmeye başlayın. İle Apple MacBook Pro MPXX2LL / A indirim, fiyat hakkında çok endişelenmenize gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.