Yandex.Metrica

Apple MacBook Pro MPXW2LL / A Genel Bakış – Dokunmatik Çubuk işlevine ve parlak ekrana sahip ultra ince dizüstü bilgisayar

Jilet gibi ince bir tasarıma, devrim niteliğindeki yeni Touch Bar'a ve 7. nesil Intel Core işlemciye sahip olan Apple MacBook Pro MPXW2LL / A, harika bir dizüstü bilgisayar haline gelmek istiyor. İşlemci (i5 modeli), özellikle 3,5 GHz'e kadar turbo yükseltme frekansları ile iyi performans sunar.

Ekran geniş piksel açıklığı ve yüksek kontrast oranı ile parlak ve renkli. Yeni 13,3 inç ekranlar, inç başına 221 pikselde 2560 x 1600 doğal çözünürlüğe sahip. Bu ayrıca LED arka aydınlatmaya sahiptir ve parlak beyazlar ve koyu siyahlar sunar. Daha canlı kırmızılar ve yeşiller görmeyi de bekleyebilirsiniz. Ayarları değiştirmenin birkaç yolu vardır ve Apple destek sitesi bir SSS kılavuzu da dahil olmak üzere birçok yararlı bilgi sağlar.

802.11 ac Wi-Fi teknolojisi ile herhangi bir internet ağına hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın. Ayrıca, çevre birimlerini, akıllı telefonları vb. Bağlamak için 4 Thunderbolt 3 bağlantı noktanız vardır. Laptop için. Thunderbolt ile tek ihtiyacınız olan video bant genişliğinin iki katı ve standart bir kablonun 4x veri aktarımını sağlamak için bir kablo. Ayrıca, enerji tedarik etmeye devam ediyor.

Apple MacBook Pro MPXW2LL / A, standart klavyelerin en üstündeki tipik fonksiyon tuşlarının yerine zarif Dokunmatik Çubuğa sahiptir. Bu çubuk, FaceTime, Safari, Notlar, Haritalar ve Fotoğraflar gibi bazı uygulamalara ve diğer etkinliklere kolayca erişmenizi sağlar. Kontrolleri kendiniz bile özelleştirebilirsiniz.

Ses için, makine stereo hoparlörler ve üç mikrofonla donatılmıştır. 720p kamera yüksek kalitede ve Intel Iris Plus Graphics (650) video ve multimedya işlemlerini çok iyi yapıyor. Grafikler ayrılmadığından, ana belleğe erişin. Ancak, birçok grafik öğesini işlemek ve aynı anda çoklu görev etkinlikleri gerçekleştirmek için 8 GB bellek yeterlidir.

Apple MacBook Pro MPXW2LL / A'nin boyutları ve depolanması

Boyutlar (inç cinsinden) aşağıdaki gibidir: 12 x 8,4 x 0,6 (L x P x A) ve ağırlık 3,02 pound'dur. Bu, seyahat etmek istediğiniz yere bakmaksızın taşıması kolay olan hafif bir otomobildir. Aynı zamanda yerleşik 49.2 watt lityum iyon pil ile uzun bir pil ömrüne sahiptir. Çalıştırdığınız programlara ve ne yaptığınıza bağlı olarak, maksimum 10 saate kadar uzun bir süre beklemesini bekleyebilirsiniz.

Apple MacBook Pro MPXW2LL / A ile sağlanan ana depolama birimi 512 GB SSD (PCIe) lehimli bir birimdir. AC adaptör girişi 120/230 V (veya 50/60 Hz) ve çıkış 61 Watt'tır. Genel olarak, bu, Space Grey'de bulunan ve alüminyum kasalı olağanüstü bir görünüme sahip bir dizüstü bilgisayar.

En yeni MacBook ve Apple gadget'larını ister misiniz? Güvenilir ve güvenilir bir kaynaktan almanız koşuluyla, indirimler kolayca yapılabilir. Bir al Apple MacBook Pro MPXW2LL / A kupon ve bugün çevrimiçi alışverişe başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.