Yandex.Metrica

Apple MacBook Pro MPXQ2LL / A: Avantajlara ve neden satın almak isteyebileceğinize dair genel bakış

Ultra hızlı bir SSD, Force Touch izleme dörtgeni, 7. nesil Intel Core çift çekirdekli işlemci ve parlak bir Retina ekran gibi temel özelliklerle Apple MacBook Pro MPXQ2LL / ürününü satın almayı düşünmenize gerek yok. A. Space Grey'de mevcut olan bu dizüstü bilgisayar, engelli dahil tüm kullanıcıların özelliklerini kolayca kullanabilmelerini sağlamak için çeşitli erişilebilirlik özellikleri sunar.

Günlük görevlerinizi yerine getirmenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Bu normal kullanım için ucuz bir dizüstü bilgisayar için mükemmel bir seçimdir. E-postayı kontrol etmek ve World Wide Web’de gezinmek gibi daha hafif görevleri gerçekleştirirken enerji tasarrufu sağlamak için tasarlandı Tüm yeni 13,3 inç MacBook'larda olduğu gibi, bu model yaklaşık 3 kilo ağırlığında.

Lityum polimer pil, maksimum 10 saat aralık ve 54,5 Wh kapasite sunar. Minimum ve maksimum çalışma sıcaklıkları sırasıyla 50 F ve 95 F, Energy Energy sertifikalı bir dizüstü bilgisayar.

Ve yazılım? Bir Apple notebook olduğu için, birçok Windows PC'nin geldiği yararsız bloatware yerine iCloud, Garaj Bandı, FaceTime, Görev Kontrolü, Siri, Game Center ve iTunes gibi kullanıcıların bildiği ve sevdiği tüm kullanışlı ve popüler uygulamalarla geliyor. ile.

Bu, bugüne kadarki en iyi Mac ekranı, 500 nit kapasitesiyle. Fotoğraflar daha gerçekçi görünüyor ve yoğun ortam ışığı koşullarında ayrıntılar görüntüleniyor. Tipik bir RGB ekranın gösterdiğinden daha yüksek kontrast oranı ve daha fazla renk var.

Apple MacBook Pro MPXQ2LL / A bellek ve depolama

Apple MacBook Pro MPXQ2LL / A ile birlikte verilen 8GB'lık lehimlendi ve yükseltilemiyor. Ancak, tüm faaliyetlerinizi yürütmek için hala fazlasıyla yeterli. Aynı zamanda 2133 MHz hıza sahip, çift çekirdekli işlemci bile, maksimum 3.6 GHz turbo hızıyla hızlı, Ana depolama bir PCI-e SSD olarak sağlandığı için programlara hızlı bir şekilde erişilebiliyor ve sorunsuz çalışıyor. verimli. Dosyaları kaydetmek, indirmek veya senkronize etmek istiyorsanız, aktarım hızı yüksek olabilir. Genel sistem hızını artırmak için, makineye bir Intel Iris Plus 640 grafik işlemcisi verilir.

Genişletme bağlantılarında ve bağlantı noktalarında iki adet USB-C bağlantı noktası (Thunderbolt 3 teknolojisi) ve kulaklık çıkışı bulunur. MacBook ile birlikte gelen AC adaptör 61 watt çıkışa ve 120/130 V (50/60 Hz) AC girişe sahiptir.

Apple MacBook Pro MPXQ2LL / A üzerinde yapılan olumlu incelemelerde, kullanıcılar hız, parlak ekran, Dokunmatik Çubuk işlevi, hoparlörler, performans ve yapımın genel kalitesini beğenmiş görünüyor. Bu gerçekten yatırım yapmaya değer.

Bu kadar çok tüketici MacBook'larında ve diğer elektronik cihazlarında nasıl harika fırsatlar elde eder? Yalnızca çevrimiçi olarak sunulan Apple indirim ve tasarruflarından yararlanırlar. Kendinizinkini alın Apple MacBook Pro MPXQ2LL / A kupon ve bugün alışverişe başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.