Yandex.Metrica

Apple MacBook Pro MNQG2LL / A hakkında: hafif tasarımlı, 8 GB belleğe ve çok daha fazlasına sahip kaliteli bir model

Tutarlı ve kaliteli dizüstü bilgisayarlara sahip bir markasa, Apple'dır. Bu özel model, altıncı nesil Intel Mobile Core i5 işlemci tarafından desteklenmektedir. İki çekirdek, 4 MB düzey 3 önbelleği paylaşır ve her bir çekirdeğin, 256k'a atanmış kendi düzey 2 önbelleği vardır. Turbo Boost teknolojisi ile Apple MacBook Pro MNQG2LL / A’daki işlem hızı 3.3 GHz’e kadar çıkabiliyor Hyper Threading teknolojisi, sistemin iki çekirdeği veya "thread" ı tanıyarak toplam iki dördü getirmesini sağlıyor ( iki sanal ve iki gerçek).

Kullanıcılar evrensel USB-C ve Thunderbolt 3 ile ihtiyaç duydukları tüm bağlantı noktalarına sahip olurlar. Ses için bir kulaklık çıkışı bulunur. Bu modelin hoparlörleri yeniden tasarlandı ve önceki sürümlere göre% 58 daha fazla ses ve 2,5 kat daha düşük ses sunuyor. Video konferans için, dizüstü bilgisayara 720p bir web kamerası entegre edilmiştir.

13,3 inç Retina ekran (2560 × 1600 çözünürlük), bir LED arka ışığına ve daha yüksek kontrast oranına sahiptir. Değişken yenileme hızı ve daha geniş piksel açıklığı sayesinde enerji verimliliği de çok verimlidir. P3 renk gamını desteklediğinden, kullanıcılar daha canlı renkler görmeyi bekleyebilirler. MNQG2LL / A grafik sanatçılar için mükemmel bir makine.

Apple MacBook Pro MNQG2LL / A Teknik Özellikler

Altıncı gen ek olarak. çift ​​çekirdekli işlemci, MacBook Pro ile birlikte geliyor:

• Bellek: LPDDR3 8 GB SDRAM / 2133 MHz hız

• Ana bellek: 512GB Flash

• Intel Graphics: Iris 550

• Batarya: Lityum polimer / maksimum 10 saat / 49.2 Wh kapasite

• Güç kablosu: 120/230 V (50 / 60Hz) giriş ve 61 Watt AC adaptör

• Dokunmatik Dokunma tuşunu zorla (bazı modellerde)

Boyutlar, inç cinsinden, 12 x 8,4 x 0,6'dır (LxPxH) ve ağırlık 3,02 pound'dur. Bu, gümüş ve gri alanda mevcut olan hafif bir makinedir.

Force Touch Trackpad oldukça büyük: önceki nesilinkinden neredeyse% 50 daha büyük. Force Touch teknolojisi, kullanıcının dokunsal geri bildirim ve kuvvet sensörleri kullanarak ekrandaki bağlantıyla hatalı bir bağlantı kurmasını ve daha iyi etkileşim kurmasını sağlar.

Apple MacBook Pro MNQG2LL / A'daki diğer bir kullanışlı özellik de Touch Bar'dır.Klavyenin kısayol satırı ve klavyenin üst satırındaki fonksiyon tuşlarının yerini aldığı karmaşık menü navigasyonunu ezberleme gereğini ortadan kaldırır. Farklı uygulamalara belirli şekillerde uyum sağlamak için tasarlanmıştır ve çoklu dokunma girişini destekler. Tipik fonksiyon tuşları yerine Dokunmatik Çubuğun nasıl kullanılacağını öğrenmek uzun zaman almaz.

Apple MacBook Pro MNQG2LL / A fotoğraf makinesinde pek çok övgü ve yüksek not var: Kullanıcılar sessiz çalışma ve hafif tasarım için teşekkür eder.

Bu dizüstü bilgisayarı satın almak isteyen tüketiciler, iyi bir anlaşma yapıp yapamadıklarını görmek için Apple'ın promosyon kodlarını gözden geçirmelidir. Kullanımıyla fiyatı düşürüp para biriktirebilirler Apple MacBook Pro MNQG2LL / A indirimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.