Yandex.Metrica

Apple MacBook MNYH2LL / A Gözden Geçirme – Parlak retina ekranlı ve özel teknolojiye sahip küçük bir dizüstü bilgisayar

Tam boyutlu klavyesi, Force Touch izleme dörtgeni, hızlı Wi-Fi teknolojisi ve harika entegre uygulamaları ile Apple MacBook MNYH2LL / A, hemen kullandığınız anda kullanıma hazırdır. 41.4-watt lityum polimer pil şimdi tipik web taraması için on saate kadar dayanabilecek kadar güçlü. Ayrıca beklemede otuz güne kadar bekleyebilir! Klavyedeki tuşlar 78 (ABD versiyonu) ayrı LED arka aydınlatma ile donatılmıştır. Dört ok tuşu ve on iki fonksiyon tuşu vardır.

MacOS Sierra işletim sistemi bir Mac makineyle yapabileceğiniz her şeyi besler, Siri'yi dizüstü bilgisayarınıza sunar, videolarınızın ve fotoğraflarınızın tadını çıkarmanın, cihazlar arasında senkronize olmanın, çevrimiçi güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı vb. Yeni ve eğlenceli yollarla sunar Diğer yerleşik uygulamalar, iMovie'den Garage Band'a kadar her şeyi içerir.

Bu sadece 2.03 pound ağırlığında ve 7.74 inç derinliğinde, 11.04 inç genişliğinde ve 0.14 -0.52 inç yüksekliğinde (nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak) ölçen küçük bir makinedir. 12 inçlik Retina ekran 16:10 en boy oranına ve 2304 x 1440 doğal çözünürlüğe sahip. Bu 226 ppi (inç başına piksel) değerini gösteriyor. LED arkadan aydınlatma% 30 daha fazla enerji tasarrufu sağlar Mac dizüstü bilgisayarların nesillerinkine kıyasla.

MNYH2LL / A'yı ince tutmak için, Apple gerekli tüm bağlantıları dinamik bir bağlantı noktasına yerleştirir. Şarj işleminden Mini Display Port / VGA / HDMI yapılandırmasına kadar bir şey için C Tipi bağlantı noktasını kullanın. Bu bağlantı noktası, geçerli bir standart USB bağlantı noktasının üçte biri boyutunda olan tersinir bir tasarıma sahiptir.

Apple MacBook'un Özgünlüğü MNYH2LL / A TrackPad

İzleme dörtgeninin yüzeyi üzerindeki birçok izleme dörtgeni gibi görünmesine rağmen, bu kesinlikle aşağıda benzersiz. İlk olarak, kuvvet sensörü uyguladığınız basınç miktarını tespit eder. Yüzeyde herhangi bir yere bastığınızda, Taptic Engine "klik" hissi verir. Bu tek çekim Force Touch teknolojisi ile yapabileceğiniz her şeyin sadece başlangıcı. Hareket tuşunun duyusal özellikleri, makineye tam olarak ne kadar yapmak istediğinizi söylemenizi sağlar ve uygulanan baskı miktarına göre. Farklılıkların azınlığını tespit edebiliyor.

Apple MacBook MNYH2LL / A sunduğu donanım, teknik özellikler ve özellikler ile etkileyicidir. Ekrana ek olarak çift çekirdekli bir m3 işlemci, 256 GB PCIe flash depolama birimi, 8 GB DDR3 SDRAM ve Intel HD Graphics (615) özelliğine de sahip. Ayrıca gümüş, altın, gül altın ve gri alan dahil olmak üzere çeşitli renklerde mevcuttur.

Apple Store kuponları, güvenilir bir kaynağa sahip olduğunuz sürece bulmak zor değildir. Okul indirimlerine, promosyon kodlarına ve çeşitli diğer tasarruf fırsatlarına göz atın. Kesinlikle bir almak mümkün olacak Apple MacBook MNYH2LL / A bir çeşit indirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.