Yandex.Metrica

Apple MacBook MNYF2LL / A Gözden Geçirme – İşlem gücüne bir bakış, Force Touch Trackpad ve daha fazlası

Mümkün olan en hafif ve en ince defterleri oluşturmak için güvenebileceğiniz bir şirket varsa, Apple'dır. Küçük boyutuna rağmen (sadece 2.03 pound), tam boyutlu bir klavye, 8 GB RAM ve 12 inçlik bir Retina ekrana (2304 ± 1440) sahip. Wi-Fi 802.11 ac, Apple MacBook MNYF2LL / A ile hızlı İnternet erişimi sağlar.

Depolama için, PCIe tabanlı bir SSD dahil edilmiştir. Yalnızca 256 GB kapasiteye sahip değil, aynı zamanda standart bir SATA diskten daha iyi performans sunuyor.

Intel 615 ekran kartı özel bellek ve ana belleğe erişimden yoksun olsa da, önceki Intel Graphics neslinden% 20-30 daha düşük. Daha az zorlayıcı oyunlar çıkartabilmelisin. Bellek hakkında, 8 GB DDR3 SDRAM standarttır.

Ekran süper incedir (0.03 inç) ve onu kaplayan kenardan kenara cam otomatik bir üretim süreci ile geliştirilmiştir. Apple, daha doğrusal ve daha kompakt bir tasarım için ekran bileşenleri arasındaki boşluğu azaltmıştır. LED arka aydınlatma, önceki modellerde Retina ekrana göre% 30 daha fazla enerji verimliliği sunar.

Apple MacBook MNYF2LL / A, 1.2 GHz 64-bit Intel Mobile M3 işlemci tarafından desteklenmektedir. Her biri ayrı bir 256k önbelleğe sahip (seviye 2) olan iki bağımsız çekirdek, tek bir silikon yonga üzerine yerleştirildi. İki çekirdek 4 MB önbellek paylaşıyor (seviye 3). Makineyi daha da artırmak için, sistem, iki "gerçek" olana ek olarak iki sanal çekirdeği tanımak için hiper iş parçacığı kullanan Turbo Boost 2.0 teknolojisini destekler. Sonuç olarak, 1.2 GHz 3.0 GHz'e yükselmiştir.

Apple MacBook MNYF2LL / A batarya

41.4 W lityum pil ile on saate kadar "kablosuz gezinme" veya hatta on iki saatlik "iTunes oynatma" bekliyoruz. Apple dizüstü bilgisayarın pil gücüyle de 30 güne kadar bekleme süresi var . Bir USB-C (29W) güç adaptörü dahildir.

Yüzeydeki herhangi bir yağlı izleme paneline benzemesine rağmen, Force Touch izleme panelinde bir jest yaparken uyguladığınız basınç miktarını algılayan temel kuvvet sensörleri bulunur. Yüzeyde herhangi bir yere bastığınızda her seferinde bir tıklama hissi sağlanır.

Nasıl çalışır?

Bu nedenle, trackpadin duyusal yetenekleri, bilgisayara, uygulanan basınç miktarındaki azınlık farklarına dayanarak ne yapmak istediğinizi söylemenizi sağlar, böylece aynı yüzeyi kullanan farklı uygulamalarda farklı eylemler gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Başka bir deyişle, tıklama deneyiminizi sizin için daha uygun ve kullanışlı bir şekilde özelleştiriyorsunuz.

Apple MacBook MNYF2LL / A, profesyonellerden öğrencilere kadar her tür kullanıcı için harika bir taşınabilir dizüstü bilgisayardır.

Mevcut dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden bıktınız mı ve MacBook ile değiştirmek mi istiyorsunuz? Nelerin mevcut olduğunu görmek için Apple'ın indirimlerine ve satışlarına bakın. Ellerini kaldırabilirsin Apple MacBook MNYF2LL / A kupon veya promosyon kodları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.