Yandex.Metrica

Apple iPhone fiyatı

Geldi ve hemen bir duygu haline geldi bir telefon varsa, haksız yere Apple Inc tarafından iPhone oldu. Apple'ın en güvenilir ve yenilikçi markanın bir ürün, iPhone gerçekten piyasalarda yakaladı 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana hiçbir zaman geriye bakmadı. Apple’ın iPhone’u, kısa sürede yüksek fiyat aralığında olmasına rağmen başarının doruklarına ulaştığını kanıtladı. ürün adil ve yenilikçi, o zaman sadece fiyat engelleri anında başarıya ulaşmada engel olamaz.

Apple'ın en seçkin ürün kalitesi her zaman mükemmel bir kullanıcı deneyimi ve tasarımdaki basitliği ve onu olağanüstü farklı kılan şeydi. Piyasanın Nokia, Sony, Motorola vb. Gibi hızlı satış yapan markalarla ilişkilendirildiği bir zamanda iPhone, kullanımı kolay ve kolayca erişilebilen en yenilikçi dokunmatik ekran teknolojisi konseptine sahipti. Dokunmatik ekran, onlarca yıldır kullanımda olmasına rağmen, kullanımı belirli teknolojilerle sınırlı olmasına rağmen, iPhone, telefonu dokunmatik ekranla tamamen uyumlu hale getiren bu dokunmatik ekran teknolojisi için en geniş platform sağlamayı başardı. Çok fazla düğme ve dikkat dağıtmadan basit ve yenilikçi tasarım iPhone hızlı bir şekilde başarı kazandı ve kullanıcıların gözünde bir yıldız oldu ve çılgınlık o kadar yükseldi ki, insanlar yeni sürümlerin piyasaya sürülmesinden önce mağazalarda sıraya girmeye başladılar ve kendisi, bugüne kadar yayımlanan dokuz nesil boyunca sürdürüldü. Basit kayrak tasarımı, etkileşimli arayüz, tescilli işletim sistemi, yüksek hız, mükemmel kamera, özel ve en büyük IOS uygulama mağazası, iPhone'ları her zaman kitleden ayrılmış ve münhasırlıklarını koruyan özelliklerden bazılarıdır.

Apple bu yıl yeni iPhone 7'yi ve 7 versiyonunu piyasaya sürecek ve telefonun etrafındaki cazibe ve teknoloji çoktan başladı. İnsanlar her zaman olduğu gibi, iPhone'un bu kurulumunda kullanılacak olan yeni teknikleri ve onu süsleyen özel özellikleri merak ediyorlar.

IPhone'lar, her zaman devreleri ve ileri teknolojileri sayesinde düşük hızda bile daha hızlı hızlar sunmayı başardılar ve iPhone 7 ve 7'ler ile trend devam etmeli. Yüksek çözünürlüklü 12 MP kamera ve 5 MP ikincil kamera ile bu telefon Selfi sevenler için gerçek bir zevk olacak. Akıllı kişisel asistan olan Siri, iPhone'un en yenilikçi ve anlayışlı konumlarından biri olan doğal dilin komutları ve dikte etme konusunda daha gelişmiş olmalı ve telefonla etkileşim her zamankinden daha kolay olacak.

Apple iPhone fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.