Yandex.Metrica

Apple IMac MK452LL / İnceleme – 4K teknolojisi ve Multimedya özelliklerini destekleyen bir AiO mu arıyorsunuz?

Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar, bir masaüstü kulenin gücünü dizüstü bilgisayarların şıklığıyla birleştirir. Büyük markaların tümü şimdi AiO'lar sunuyor, ancak hepsi aynı değil. Tüketicilerden çok sayıda yüksek oy ve övgü varsa, 4K ekranlı ve dört çekirdekli işlemcilere sahip Apple iMac MK452LL / A'dır.

Bu bilgisayarın yapımında "sürtünme kaynağı" adı verilen ileri bir kaynak tekniği kullanıldı, böylece ön ve ön kısım doğrudan bağlanabilirdi. Ekran sadece 5 mm'lik bir profile sahip, bu da onu çok ince fakat dayanıklı bir ürün yapıyor.

Apple, yüksek performanslı işlemcileri, belleği ve grafikleri ince, kesintisiz bir pakete yerleştirerek olağanüstü bir masaüstü deneyimi sunmak için iyi bir iş çıkardı. İMac AiO'nun 27 inç versiyonunu karşılayamazsanız, bu model en iyi alternatiftir. Daha büyük tezgah gibi, yine de muhteşem görüntü kalitesi, canlı renkler ve mükemmel net metinler sunan bir Retina ekrana sahip.

MK452LL / A ekran kalitesi ne kadar iyi?

Metin öyle net bir şekilde görünüyor ki, sadece bilgisayar ekranındaki kelimeleri değil, gerçek bir basılı belgeyi okumak gibi olacak. Ekranın tipik bir monitörden% 25 daha fazla renk sunmasını sağlayan daha geniş bir renk yelpazesi vardır. Gördüğünüz her resim veya video hayata gerçek görünür.

Intel Iris Pro 6200 grafikleri, grafiklerin düzgün çalışmasını sağlar. 6200 modeli, birçok ana dizüstü bilgisayarda bulunan tipik Intel HD 4600 grafiklerin performansını aşıyor. Hatta bir AMD Radeon R (250 X) veya NVIDIA GeForce GTX (no-Ti 650) overclock ekran kartıyla karşılaştırılabilir.

Apple iMac MK452LL / A işlemci

Apple iMac MK452LL / A, 3.1 GHz (maksimum Turbo hızı 3.6 GHz) hızıyla beşinci nesil Intel Core i5 dört çekirdekli bir işlemcidir. Temel bellek seçeneği takılı 8 GB LPDDR3 SDRAM'dir (1867 MHz hız) ve sabit disk 1 TB SATA'dır (3 GB / s / 5400 RPM iş mili hızı).

Önceki 802.11n standardının üç katı hız sunan 802.11 ac Wi-Fi teknolojisi ile hızlı internet bağlantısı bekliyoruz. Bluetooth 4.0 özelliği ile fare ve klavye gibi aksesuarları kablosuz olarak bağlayın.

Çevre birimleri ve dijital kamera veya ikinci monitör gibi diğer cihazları bağlamak için mini DisplayPort olarak da kullanılabilen Thunderbolt 2 bağlantı noktalarından yararlanın. USB 3.0, büyük dosyaları kısa sürede aktarmak için kullanılabilir.

Genel olarak, Apple iMac MK452LL / A yatırım için iyi bir 21,5 inç hepsi bir arada üründür. Ayrıca 4K teknolojisini desteklediğini ve şaşırtıcı özelliklere sahip olduğunu göz önünde bulundurarak kullanışlı.

Apple'ın çevrimiçi sunduğu ürünleri aramak, özellikle de bir iMac bilgisayarı olduğunda, her zaman iyi bir fikirdir. Bunun nedeni, çevrimiçi müşterilerin bundan faydalanabilmesidir. Apple iMac MK452LL / A diğer taraflarca bulunmayan indirimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.